16-10-11 Goederen- en dienstenveiling in Keldonk

Meer dan 200 goederen en diensten komen op 16 oktober onder de hamer.

 logo veiling

Tijdens de goederen- en dienstenveiling in Keldonk komt een grote verscheidenheid aan zaken onder de hamer. De opbrengst van de veiling komt ten goede aan het eeuwfeest welk Keldonk in 2012 viert en aan de restauratie van de Keldonkse molen. De veiling wordt gehouden op zondag 16 oktober in ’t Span in Keldonk.

Op de pagina's hiernaast vindt u de laatste informatie over de fantastische aanbiedingen die op de goederen- en dienstenveiling onder de hamer komen.